.

.

Besplatna dostava kompatibilnost s Cisco, 10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik s priključkom DDM i LC, odlične kvalitete!

Besplatna dostava kompatibilnost s Cisco, 10G 1550nm 80km XFP primopredajnik, XFP ZR primopredajnik s priključkom DDM i LC, odlične kvalitete!

HRK 2480.00
HRK 2610.90
-5 %

Od robe
Dostupno je narudžbi


Primopredajnik 10 G 1550nm 80km XFP, funcion DDM,dual LC priključak,kompatibilan sa Cisco 10 GBASE-ZR
Karakteristike Proizvoda
Primopredajnik 10 GBASE-ZR XFP 1550nm 80km optički
Высокомарочный s certifikat ISO9001, TUV, CE, FCC, UL i Ro HS
Prosječna izlazna snaga : 0~4d Bm
Osjetljivost prijamnika : - 24d Bm
Podržava brzinu prijenosa podataka od 9,95 Gbit / s do 11,1 Gbit/s.
Footprint XFP uz mogućnost hot-plug
Dužina veze do 80км
Uncooled laser 1550 NM EML
Двухшпиндельный LC priključak
Ugrađen digitalni dijagnostičke mogućnosti
Radna temperatura slučaja : standard : 0°C do 70°C
Žalba s XFP MSP-a
Aplikacije
OC192/ STM 64
10 GBASE-ZR / ZW 10 G Ethernet
Kanal vlakna 1200-SM-LL-L 10 G
P1 L1-2 D2
ITU-T G. 709
Naša Tvornica
Potvrde
Pakiranje
Za transpondera, imamo bijelu kutiju za proizvod Sigle i antistatičku kutiju za 10~20пкс
Savjeti molimo pročitajte pažljivo
DOSTAVA
1. šaljemo robu u sve zemlje svijeta.
1.1 pružamo besplatnu dostavu sa Epacket u Sjedinjene Države, paketi moraju biti manje od 2000gram, rok isporuke je oko 7-20days. ako je vrijednost paketa veća od će se naplaćivati porez.
1.2 Zračni mail stup kita registrirana je i besplatni prijevoz pošiljke, paketi moraju biti od 2000gram, ovaj put перевозкы tereta može se staviti na svim glavnim zemljama u svijetu, normalno rok isporuke 16~35days,osim Braizil, to će biti 60~90days.
1.3 međunarodna express, kao što su DHL, EMS, Fed Ex, UPS,TNT,je obavezan, na zahtjev, trošak će biti na računu kupca.Mi ćemo pokušati pronaći najbolji put перевозкы tereta sukladno različit položaj kako bi transportu. Troškovi isporuke izračunava se i određuje težine i veličine parcele.
2.sve takse i porezi su odgovornost kupca.
3.Kako bi dobili detalje točno, Molimo potvrdite vašu odredišnu adresu i kontakt broj nakon što napravite uplatu. Hvala!
4.Ako imate upit za dostavu, molimo ne ustručavajte se kontaktirati nas, a mi ćemo biti drago ugostiti vas.
5.za klijente Braizil,molimo vas,okrenite broj PDV-a informacije o narudžbi, narudžbe mogu biti uhićeni ako nemamo svoje sobe PDV-a.
5. veliko kupca, molimo kontaktirajte nas Prije nego što ponude!
GARANCIJA
Obećavamo da sve reklamirao optički primopredajnici su potpuno novi sa novim komponentama i dijelovima i apsolutno nikada ne koriste stare i obnovljene materijala. Sve optičke primopredajnici su prošli funkcionalni test i test na starenje. Dajemo garanciju 3 godine na sve optičke primopredajnici od datuma otpreme.
Povratak I Povrat Novca
Ako niste zadovoljni kupljena roba(ami), mi ćemo povrat novca, kada se roba će biti poslana natrag.Mi ćemo dati puni povrat novca, ako je roba će biti vraćena u svoje prvobitno stanje.
Da mi isporučujemo
Mi isporučujemo sve vrste kompatibilnih optičkih modula transpondera, uključujući SFP, GBIC, SFP+, XENPAK , X2, XFP,BIDI,CWDM, DWDM i druge posebne module transpondera. Naši proizvodi u skladu s Cisco, Ciena, H3 C, HP, Extreme, Foundry, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel,Huawei i ostale

Osnovna svojstva

brend:
Opmedia
Broj Modela:
XFP 10GBASE-ZR
Kompatibilan:
Tvrtke Cisco

Oni također kupuju s ovim proizvodom.